Wakacje na Majorce z dziećmi?!

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Podróżowanie z niemowlakiem czy starszym dzieckiem może okazać się fantastyczną przygodą, dzięki której zarówno dziecko jak i jego rodzice mogą poznać zupełnie nową, często odmienną kulturę, tradycję i język jak również poszerzyć swoje horyzonty oraz wiedzę o otaczającym świecie.

Niestety zdecydowana większość młodych rodziców zbyt szybko rezygnuje z wyjazdu za granicę, obawiając się przede wszystkim wysokich kosztów podróży i kilkudniowego pobytu, a tymczasem nierzadko koszt wyjazdu nad polskie morze czy w góry może okazać się stosunkowo porównywalny.

Majorka, ach Majorka!

Wspaniałą przygodą dla całej rodziny mogą okazać się wakacje na Majorce - niewielkiej, ale niezwykle uroczej, bajecznie kolorowej hiszpańskiej wyspie położonej na ciepłym i bajecznie błękitnym Morzu Śródziemnym. Zdecydowanej większości osób Majorka kojarzy się przede wszystkim z niekończącymi się imprezami do białego rana czy wypełnionymi po brzegi dyskotekami, klubami i barami, których nie brakuje na wyspie. Tymczasem Majorka z pięknymi piaszczystymi plażami, górami przechodzącymi płynnie w zielone, spokojne doliny jest prawdziwym rajem również dla rodzin z małymi dziećmi. Na wyspie znajdują się miedzy innymi: największe w Europie wspaniałe oceanarium z najbardziej egzotycznymi rybami i innymi morskimi okazami, auto safari, zaskakujące pokazy z delfinami i lwami morskimi w roli głównej, liczne aquaparki, tajemnicze jaskinie, wioski rybackie, rezerwaty przyrody czy maleńkie miasteczka pełne zabytkowych budowli oraz wiele innych atrakcji, które dostarczą niesamowitych wrażeń. Natomiast łagodne i złociste plaże zachęcają nie tylko do błogiego lenistwa nad brzegiem morza, ale również długich rodzinnych spacerów.

Noclegi na Majorce

Zanim jednak zdecydujemy się na spontaniczny wyjazd na wakacje na Majorkę, warto z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwować pokój w hotelu lub rodzinny apartament. Znalezienie bowiem noclegów czy kwatery idealnej dla rodziny z małym dzieckiem czy dziećmi "w sezonie" już na miejscu może stanowić nie lada wyzwanie. Pomocą w znalezieniu noclegów służą liczne biura podróży oraz sprawdzeni pośrednicy, do których z pewnością należy portal eDom. Pokoje, apartamenty z kuchennym aneksem czy niewielkie domki wakacyjne na Majorce, będące także w ofercie eDom, dostosowane zostały do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających rodziców i ich najmłodszych dzieci. W standardzie znajdują się klimatyzowane pomieszczenia, zmywarka w kuchni, lodówka, telewizor, pralka, a przed domem lub hotelem basen. Większość apartamentów oraz domków leży z dala od najgłośniejszych i najbardziej zatłoczonych uliczek, dzięki czemu w czasie wakacji na Majorce rodzice nie muszą obawiać się  o spokojny sen swojego maluszka.

Więc jeśli szukasz miejsca na wakacje na Majorce dla całej rodziny – sprawdź ofertę domów i apartamentów wakacyjnych na edom.pl.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).