Technologia

Jaki oczyszczacz wybrać do dużego mieszkania?

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Skład procentowy powietrza kształtuje się następująco: azot 78%, tlen 21%, inne gazy 1%, dwutlenek węgla 0,04%. W większości miast a nawet wsi w składzie powietrza znajdują się również składniki, których krótko mówiąc człowiek nie powinien wdychać, jak pyły PM 2.5, PM10, alergeny, dwutlenek siarki i azotu, tlenek węgla, ozon. Wszystkie te składniki mają negatywny wpływ na organizm człowieka. Obecnie w profesjonalnych sklepach możemy zaopatrzyć się w skuteczne urządzenie, które w warunkach domowych zwalczają szkodliwe zanieczyszczenia, a są nimi oczyszczacze powietrza.

Chlorek cynku – zastosowanie i właściwości

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Chlorek cynku jest substancją wykorzystywaną w wielu branżach. Może być używany zarówno jako ciało stałe, jak i wodny roztwór. W obu przypadkach chlorek cynku posiada unikatowe właściwości, które odpowiadają za sposoby jego stosowania. Czym więc dokładnie się on charakteryzuje, w jakich sytuacjach jest przydatny i dlaczego? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie w tym arty​kule.

Przyjazna baza członków Twojej organizacji – B2BNetworking

 

Jesteś założycielem fundacji, stowarzyszenia bądź innej organizacji zrzeszającej różne podmioty? Wraz z powiększającą się liczbą członków tracisz coraz bardziej rozeznanie wśród nich? Chcesz wykorzystać efekt synergii, jednak nie wiesz do kogo powinieneś się zgłosić? Potrzebujesz prostego i przejrzystego systemu, który pozwoli Ci na lepsze prezentowanie się członków organizacji? Z pomocą może przyjść serwis B2BNetworking.

Aplikacja mobilna jako pomysł na start-up

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Nowoczesne technologie coraz częściej wkraczają w nasze życie. Innowacyjne wprowadzane rozwiązania mają na celu ułatwić i usprawnić funkcjonowanie w dzisiejszym życiu i biznesie.

Sellonline.pl to pomoc w zarządzaniu sprzedażą w internecie

Dzięki innowacyjnemu podejściu, dziesiątkom konsultacji i spotkań oraz wsparciu funduszy europejskich, na rynku na dobre pojawia się usługa internetowa, która rozwiązuje codzienne problemy wielu przedsiębiorców – sellonline.pl

Proste i przejrzyste administrowanie sklepem internetowym

Proste i przejrzyste administrowanie nawet dużym sklepem internetowym? Integracja z Allegro składająca się z zaledwie kilku kliknięć? Tak, to możliwe z oprogramowaniem Sellonline.

Sprzedajesz w Internecie? PlusIT pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

PlusIT jest platformą, której zadaniem jest ułatwianie zarządzania sprzedażą online. Dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji umożliwia usprawnienie procesów związanych z prowadzeniem sklepu w Internecie. Dzięki PlusIT możliwe jest kontrolowanie sprzedaży i zamówień z jednego miejsca efektywniej, taniej i szybciej.

Jak zmodernizować starego laptopa? Dwie proste metody

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Rzadko kiedy studenta stać na nowy komputer. Jak więc przy ograniczonym budżecie zmodernizować ten, który służy nam od lat?

Patronat KnowMore.pl: Targi Pracy Kariera IT, 23 listopada 2013, Kraków

Michał Toczyski | Warto wiedzieć więcej

To innowacyjne wydarzenia organizowane wyłącznie dla specjalistów branży IT z całego kraju. Podczas targów będziesz miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami największych firm, porównać ich oferty pracy i przekazać im swoje CV. Spotkasz osoby związane z twoim obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów branży IT, certyfikowanych trenerów oraz psychologów biznesu.

Patronat KnowMore.pl: Perspektywy inwestycji kogeneracyjnych, 22 października 2013, Wrocław

Michał Toczyski | Warto wiedzieć więcej

31 marca br. wygasł system wsparcia dla wysokosprawnej kogeneracji. W celu jego prolongowania planowane jest wdrożenie noweli kogeneracyjnej, która obecnie jest na etapie prac w Komisji Europejskiej.