Przyjazna baza członków Twojej organizacji – B2BNetworking

 

Jesteś założycielem fundacji, stowarzyszenia bądź innej organizacji zrzeszającej różne podmioty? Wraz z powiększającą się liczbą członków tracisz coraz bardziej rozeznanie wśród nich? Chcesz wykorzystać efekt synergii, jednak nie wiesz do kogo powinieneś się zgłosić? Potrzebujesz prostego i przejrzystego systemu, który pozwoli Ci na lepsze prezentowanie się członków organizacji? Z pomocą może przyjść serwis B2BNetworking.

B2BNetworking to nowoczesny katalog firm pozwalający na dołączenie do sieci zaufanych i rzetelnych partnerów biznesowych. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu pokazującemu powiązania pomiędzy instytucjami posiadającymi konto w serwisie możliwe jest śledzenie dotychczasowego doświadczenia firmy i lepsze poznanie jej portfolio. Taka wizytówka w internecie bezpośrednio przekłada się na rozpoznawalność, a co za tym idzie tworzy więcej potencjalnych możliwości biznesowych.

Dla bardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość stworzenia wersji dedykowanej serwisu (white label), który umożliwi dostęp tylko dla wybranych podmiotów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się, gdy bycie członkiem organizacji wiążę się prestiżem a także ze swego rodzaju prywatnością, gdyż należy pamiętać, że dla niektórych firm czy instytucji cenne jest zachowanie szczegółowych informacji jedynie dla wąskiego grona zaufanych partnerów. Wdrożenie dedykowanej wersji pozwala na dostosowanie jej do naszych potrzeb, dzięki czemu wykorzystanie serwisu jest bardziej efektywne i przynosi wiele korzyści dla członków organizacji.

 Zastosowanie każdej z możliwości niesie ze sobą korzyści. Wykorzystanie ogólnodostępnej wersji serwisu daje szanse na pozyskanie kolejnych członków do organizacji. Może także umożliwić użytkownikom szersze korzystanie z serwisu niż wyłącznie w aspekcie organizacji, której są członkiem. Dodatkowo takie użytkowanie serwisu jest bezpłatne. Wykorzystanie natomiast wdrożenia dedykowanego daje poczucie elitarności oraz możliwość dostosowania rozwiązań do potrzeb organizacji. Pomimo, iż takie wdrożenie jest płatne, to korzyści z niego płynące często wielokrotnie przewyższają koszty.

Więcej informacji na temat serwisu znajduje się na stronie www.b2bnetworking.pl oraz w mediach społecznościowych: FacebookTwitter.

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).