edCAMP dla startupów edTech już 4-10 grudnia!

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

W zakresie digitalizacji edukacji pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, a teraz pomysłodawcy rozwiązań edTech mają szansę na wystartowanie z innowacyjnym biznesem. edCAMP to wydarzenie akceleratora eduLAB, inwestującego w startupy chcące rozwijać narzędzia cyfrowe, które będą miały wpływ na kształt przyszłości edukacji.

Już w dniach 4-10 grudnia br. odbędzie się szósta edycja wydarzenia edCAMP, poświęconego startupom edTechowym. Partnerem wydarzenia jest jedna z największych grupy technologicznych w Polsce – Euvic, która cały czas prężnie się powiększa. W czasie edCAMP uczestnicy zdobędą cenną wiedzę z zakresu przygotowania pitch decka a co za tym idzie również modelu biznesowego i finansowego swojego przedsięwzięcia, czyli wszystkich niezbędnych aspektach z punktu widzenia tworzenia i funkcjonowania startupu.

Tym razem całość wydarzenia odbędzie się w formule online, a innowatorzy rozwiną swoje projekty biorąc udział w szeregu warsztatów prowadzonych przez wyselekcjonowanych specjalistów co przybliży ich do prezentacji pomysłów przed inwestorem.
Następnie od 6 grudnia wybrane zespoły wezmą udział w serii indywidualnych konsultacji projektowych z doświadczonymi mentorami eduLAB, w czasie których sprawdzą i doszlifują swoje pomysły w obszarze biznesu, finansów, technologii, marketingu oraz przygotowania i prezentowania pitch decków. A wszystko to, aby 10 grudnia zaprezentować efekty swojej pracy przed jury i powalczyć o zaproszenie do pre-akceleracji eduLAB, która jest pierwszym krokiem do uzyskania pełnego wsparcia przy tworzeniu i komercjalizacji projektu.

Zgłoszenia na wydarzenie trwają do 2 grudnia br. na stronie www.edulab.io/edcamp/
Zgłaszać się mogą osoby oraz istniejące już spółki mające pomysły na innowacyjne narzędzia dla szeroko rozumianej edukacji, które wspomogą proces kształcenia uczniów, usprawnią pracę nauczycieli lub zarządzanie placówkami oświatowymi.

Organizatorem wydarzenia jest akcelerator eduLAB, który działa od 2017 roku i aktywnie uczestniczy w procesie w transformacji cyfrowej. W ramach trwającego programu eduLAB 2.0 ma zamiar wyłonić 7 startupów, które otrzymaj do 1 MLN złotych na dalszy rozwój i wsparcie mentoringowe na etapie tworzenia i skalowania projektu. Akcelerator w swoim portfolio posiada m.in. takie spółki jak: Jobllegro, Aida Diagnostics, a  jednym z bardziej rozpoznawalnych projektów jest platforma do nauki programowania dla dzieci- PixBlocks, używana na co dzień przez 350 tys. uczniów w całej Polsce.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).