Co słychać u Twoich partnerów biznesowych?


Jednym z kluczowych czynników decydujących o powodzeniu biznesu jest dostęp do informacji. To właśnie one pozwalają nam podejmować trafne decyzje. Im więcej wiemy, tym skuteczniej możemy działać. W czasach kiedy trzeba walczyć o każdego klienta, dostęp do informacji na temat projektów realizowanych przez naszych partnerów handlowych może otworzyć drogę do nowych zleceń i okazji biznesowych. Pomimo ważnej roli jaką jest dostęp do informacji wiele firm nie zdaje sobie z tego sprawy i nie śledzi aktywnie swoich kontrahentów. Sytuację tę ma zmienić B2B Networking – innowacyjny system do gromadzenia informacji na temat projektów realizowanych wspólnie z innymi firmami.

Narzędzie jakim jest B2B Networking powstało z myślą o firmach skupiających się na współpracy w sektorze „business to business”. Jeśli dana firma kooperuje z innymi podmiotami to będzie mogła dużo zyskać na regularnym korzystaniu z systemu. Nie ma różnicy czy w swojej ofercie posiada produkty czy też usługi. Serwis jakim jest B2B Networking pozwoli dokładnie sprawdzić co robią poszczególni partnerzy wchodzący w skład dowolnej sieci powiązań biznesowych oraz z jakimi firmami i instytucjami aktualnie współpracują. W ten sposób łatwo odkryć, które firmy są najbardziej aktywne, a które zmniejszają swoje zaangażowanie biznesowe. Na wizytówce każdej organizacji można zobaczyć wszystkie realizowane projekty i rekomendacje otrzymane od innych firm. Pozwoli to lepiej analizować sytuacje i planować dalszą współprace, ale także odkryć nowych, rzetelnych kontrahentów, którzy zdobyli zaufanie innych firm. To jednak nie wszystkie możliwości B2B Networking. Narzędzie pozwala na dostęp do:

 • Wizytówki firmy – dzięki niej łatwo można zgromadzić informacje o ofercie, realizowanych projektach, posiadanych certyfikatach i rekomendacjach

 • Rankingu – który umożliwia dostęp do najlepszych podmiotów działających na rynku

 • Ofert – publikowanych przez firmy, które szukają nowych rynków zbytu lub partnerów umożliwiających realizację nowych projektów

 • Sieci powiązań biznesowych – za pomocą której łatwo sprawdzić z kim i w jaki sposób dana firma współpracuje

 • Systemy rekomendacji – umożliwia dodawanie informacji odnośnie naszych kontrahentów biznesowych

 • Projektów – dzięki którym łatwo będzie sprawdzić kiedy dane firmy współpracowały i jakie efekty przyniosła kooperacja.

B2B Networking oferuje szeroką gamę funkcjonalności przy jednoczesnym dbaniu o łatwość używania systemu. Dzięki temu nawet właściciele firm, którzy nie są biegli w obsłudze narzędzi internetowych będą mogli wykorzystać serwis do szybszego rozwoju i zapewnienia jeszcze większej liczby kontrahentów. B2B Networking to serwis, który powinien być standardem w każdej firmie, która poważnie myśli o swojej sieci kontaktów biznesowych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.b2bnetworking.pl oraz w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter.

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
 • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
 • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
 • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
 • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
 • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
 • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).