STARTUP - TAK, ALE JAK ZACZĄĆ?

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Pomysł na biznes jest niewiele wart, jeśli nie potrafisz go wytłumaczyć w 3 minuty drugiej osobie. Musi
to być innowacyjna i przejrzysta wizja, która zainteresuje potencjalnych inwestorów. Wszystko zależy od tego, co postawisz sobie za cel.


 

Jeśli znalazłeś już pomysł na startup, to warto się nad nim chwilę zastanowić. Rozpisać wizje własnego biznesu w prosty i przejrzysty sposób. Zapoznać się z wiedzą na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, budowania marki czy sposobu pozyskania nowych inwestorów.


 

Jedna z aplikacji biznesowych może ułatwić proces budowania biznesu. Aplikacja BPlanner.eu
to innowacyjna aplikacja, która pozwala na stworzenie zyskownego i skalowalnego modelu biznesowego. Aplikacja składa się z 3 modułów: Szkicuj, Planuj i Kalkuluj. Moduły umożliwiają zbudowanie biznesplanu w łatwy i przejrzysty sposób. Cechą wyróżniającą tą aplikacje jest ułatwienie tworzenia analizy finansowej dla osób, które nie posiadają wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.


 

Zanim podejmiesz decyzję o założeniu własnego biznesu zastanów się nad oryginalnym pomysłem. Pomysł oczywiście trzeba jak najszybciej skonfrontować z potrzebami rynku i potencjalnymi klientami.


 

Jaki startup ma największą szansę powodzenia? W ciągu najbliższych 10 lat osoby, najbardziej pożądane na rynku to przedsiębiorcy tworzący aplikacje mobilne oraz interaktywne strony www, rozwiązań w zakresie telematyki (ICT), Internetu przedmiotów (IoT). Na aplikacje największe zapotrzebowanie zgłaszają branże: motoryzacyjna, ubezpieczeniowa i medyczna. Rynek aplikacji
i usług mobilnych nieustannie się rozwija, dlatego czas i pieniądze zainwestowane w start-upy tego typu mają największą szanse powodzenia.


 

A może sklep internetowy do sprzedaży lamp? Taką działalność można otworzyć w modelu dropshippingu, w którym to producent odpowiedzialny jest za wysyłkę. W momencie, gdy klient dokonuje zakupu danej lampy, sklep przekazuje zlecenie do producenta, który zamówiony produkt wysyłał bezpośrednio do klienta.


 

Jak widać na sukces start-upu składa się wiele elementów. Pomysłów jest mnóstwo, ale nie sam pomysł się liczy. Trzeba zadać sobie przede wszystkim pytanie czy nasz produkt jest potrzebny konsumentom. Bardzo ważna jest również kwestia budowanie marki oraz finansowanie projektów. Ideą aplikacji Bplanner.eu jest wskazanie młodym przedsiębiorcą ścieżki, która wiedzie od pomysłu, przez projekt
i biznesplan, po stworzenie marki i wprowadzenie jej na rynek.

Przedsiębiorcy coraz chętniej wykorzystują technologiczne nowinki, dzięki którym mogą w prosty
i przejrzysty sposób przedstawić wizje swojego biznesu. W efekcie coraz częściej sięgają po narzędzie Bplanner.eu, która usprawnia zakładanie własnej działalności.


 

Docieramy do szerokiej publiczności, każdego dnia, na całym świecie przez:

Web - http://bplanner.eu/

Facebook - https://www.facebook.com/bplannereu

Twitter - https://twitter.com/bplannereu

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).