Technologia

Warsztat BMW – jak wybrać najlepsze usługi?

m.antoniak | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej
Kierowcy BMW zwykle bardzo dbają o swoje samochody i chcą korzystać z usług najlepszych serwisów. By nie musieli wybierać w ciemno, przedstawiamy ranking pięciu najlepszych warsztatów BMW w Warszawie. Sprawdźcie, które serwisy cieszą się dobrymi opiniami klientów.
 

Przeglądy SAAB – wykonywane systematycznie uchronią od dużych wydatków

m.antoniak | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej
Wielu kierowców i jednocześnie miłośników marki twierdzi, że samochody SAAB to pojazdy z duszą.

System księgowości online – na co zwrócić uwagę wybierając program do firmy?

Dobry, sprawdzony system księgowości online coraz częściej stanowi podstawę dobrze zorganizowanej pracy w firmie.

SAP Business One – wszechstronne oprogramowanie dla firm

m.antoniak | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej
Znany w wielu krajach system SAP Business One to coś znacznie więcej niż program do księgowości. Otóż SAP Business One jest narzędziem, które pozwala zarządzać niemal każdym aspektem firmy. Ten zaawansowany system doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach reprezentujących bardzo różne branże – zarówno w firmach liczących wielu pracowników, jak i w niewielkich biznesach.
 

Wynajem samochodu na rodzinne ferie zimowe

m.antoniak | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej
Zarówno w Europie Zachodniej, jak i w Stanach Zjednoczonych krótkoterminowy wynajem samochodów osobowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Tego typu usługi umożliwiają szeroki wybór różnej klasy pojazdów. Również w Polsce pojawia się coraz więcej firm świadczących usługi krótkoterminowego wynajmu samochodów osobowych.
 

Przyjazna baza członków Twojej organizacji – B2BNetworking

 

Jesteś założycielem fundacji, stowarzyszenia bądź innej organizacji zrzeszającej różne podmioty? Wraz z powiększającą się liczbą członków tracisz coraz bardziej rozeznanie wśród nich? Chcesz wykorzystać efekt synergii, jednak nie wiesz do kogo powinieneś się zgłosić? Potrzebujesz prostego i przejrzystego systemu, który pozwoli Ci na lepsze prezentowanie się członków organizacji? Z pomocą może przyjść serwis B2BNetworking.

Aplikacja mobilna jako pomysł na start-up

Joanna Niewierowska | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Nowoczesne technologie coraz częściej wkraczają w nasze życie. Innowacyjne wprowadzane rozwiązania mają na celu ułatwić i usprawnić funkcjonowanie w dzisiejszym życiu i biznesie.

Sellonline.pl to pomoc w zarządzaniu sprzedażą w internecie

Dzięki innowacyjnemu podejściu, dziesiątkom konsultacji i spotkań oraz wsparciu funduszy europejskich, na rynku na dobre pojawia się usługa internetowa, która rozwiązuje codzienne problemy wielu przedsiębiorców – sellonline.pl

Proste i przejrzyste administrowanie sklepem internetowym

Proste i przejrzyste administrowanie nawet dużym sklepem internetowym? Integracja z Allegro składająca się z zaledwie kilku kliknięć? Tak, to możliwe z oprogramowaniem Sellonline.

Sprzedajesz w Internecie? PlusIT pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

PlusIT jest platformą, której zadaniem jest ułatwianie zarządzania sprzedażą online. Dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji umożliwia usprawnienie procesów związanych z prowadzeniem sklepu w Internecie. Dzięki PlusIT możliwe jest kontrolowanie sprzedaży i zamówień z jednego miejsca efektywniej, taniej i szybciej.