Nowy wymiar kawy?

Łukasz Kacprowicz | Warto wiedzieć więcej
Zabieganie, przepracowanie, zmęczenie i permanentny niedobór snu, chcąc nie chcąc, stały się kolejną cechą charakterystyczną XXI wieku. Współczesna technologia pokazuje, że nie tylko ci zapracowani mogą zarabiać przyzwoite pieniądze. Najbardziej pomysłowi mogą zarobić pieniądze właśnie na zapracowanych. Całkiem niedawno odkryłam bardzo ciekawy gadżet. Kolejne małe cacko rodem z Zachodu. Inhalator kawowy. Być może to wrodzony dystans do takich odkryć nie pozwolił, i najwidoczniej wciąż nie pozwala, mi zgłębić prawdziwej istoty produktu, ale obawiam się jednak, że to ja sama oczekuję zbyt wiele. Kawa niezwykle skutecznie stawia na równe nogi, więc dla aktywnych osób jest produktem wręcz zbawiennym. Haczyk pojawia się trochę dalej. Kawę trzeba bowiem zaparzyć i wypić, a parzenie i picie kawy wiele osób może uznać za niesłychane marnotrawstwo czasu. Nie osądzam produktu. Zastanawiam się tylko czy warto popadać w paranoję i eliminować nieliczne, nawet tak krótkotrwałe, przyjemności dnia codziennego na rzecz kilkakrotnie droższego proszku kawowego? Pożyjemy, zobaczymy.
Portret użytkownika Łukasz Kacprowicz
Podobno sam zapach kawy, nawet nie parzonej, wystarczy, żeby zyskać bardzo podobny efekt pobudzenia, co podczas tradycyjnego jej picia. Sądzę, że prawdziwi miłośnicy filiżanki dobrej kawy, nadal będą się nią delektować, a takie inhalatory, znajdą powodzenie wśród zapracowanych ludzi szukających wyłącznie pobudzenia, dla zwiększenia wydajności.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).