Słuchaj pozytywnej muzyki aby uzyskać to, co chcesz od życia

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej
Muzyka jest potężna. Gatunek muzyki którego słuchasz, mówi bardzo wiele o tym, kim jesteś. Muzyka którą słuchasz dzisiaj może pomóc w określeniu tego kim będziesz jutro. Bądź jednak ostrożny dokonując wyboru muzyki, ponieważ może ona albo zbudować pozytywny nastrój albo totalnie zdołować.

W prawie wszystkich kategoriach muzycznych, są artyści, którzy dostarczają pozytywnych emocji, jak również Ci, którzy przekazują destrukcyjne i pełne nienawiści treści. Rodzaj muzyki który wybierzesz może pomóc określić poziom sukcesu jaki możesz osiągnąć w życiu. Myśląc negatywnie przyciągamy negatywne wydarzenia do naszego życia. Poprzez pozytywne myślenie i nastawienie się do życia przyciągamy zdarzenia pożądane - „te dobre”. Życiowe szanse i okazje częściej pojawiają się u optymistów.

Częściej wybieraj muzykę niosącą pozytywne treści. Dokonując tego wyboru świadomie może pomóc Ci w przyciągnięciu do siebie pozytywnych rzeczy. Muzyka ma ogromny wpływ na nasze przekonania i działania. Będąc aktywnym przy doborze muzyki jakiej słuchamy doprowadzi do szczęśliwszego życia. Jeśli nie jesteś zadowolony z Twojego obecnego stanu, doskonałym początkiem wprowadzania zmian na lepsze, jest lepszy dobór muzyki do słuchania.

Nie wierzysz? Musisz sobie uświadomić, że wszelkie działania, których się podejmujemy są poprzedzone myślą. Nie da się podjąć akcji bez wcześniejszego przemyślenia tematu. Skąd pochodzą twoje myśli? Pochodzą one z tego, co słyszysz, co widzisz i kim jesteś i z kim się trzymasz. Czynniki wraz z biegiem czasu są odpowiedzialne za nasze przekonania i ostatecznie za nasze działania.

Nie podoba Ci się kierunek w jakim zmierza Twoje życie? Chcesz wprowadzić w nim pozytywne zmiany? Zmiana muzyki której słuchasz jest pierwszym ważnym krokiem w kierunku stworzenia innego, bardziej pozytywnego życia.

---

Autorem artykułu jest Muzyczek

BisMusic

Golyzna

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).