Kolejny koniec świata?

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej
Czy nadchodzi kolejny koniec świata? 2000 rok miał przynieśc takie zjawisko i nic, 2004, 2006 i nic... Czy ludzie są wprowadzani w błąd? A może w roku 2012 na prawde Ziemia znajdzie się w niebezpiecznym działaniu planety Nibiru?

Kiedy ostatnio usłyszeć można było o końcu świata? W 2000 roku? A może w 2006? Najprawdopodobniej ma to nastąpić pod koniec 2012 roku, dlaczego? O tym za chwile.

Historia

Temat który chciałbym na początku poruszyć dotyczyć będzie ‘Planety X’. Pierwsze informacje na temat owej planety były stworzone ponad 6000 lat temu ! Napisał o niej lud Sumerów. Jak powstał ten lud ? Skąd miał tak wielką wiedzę? Istnieje pewna opowieść o Annunakach, władca Nibiru, Alalu uciekł ze swojej planety przybywając na Ziemię, odkrywając, że planeta na która przybył jest bogata w złoto potrzebne do chronienia atmosfery Nibiru przed zmniejszaniem. Aby przyśpieszyć proces wydobycia zdecydowano się na stworzenie rasy robotników, manipulacja DNA ssaków naczelnych stworzyła homo sapiens – czyli nas samych. Po zdobyciu odpowiedniej ilości złota Annunaki opuściły Ziemię oddając władzę nad planetą ludziom. Czy ta opowieść nie jest kontrowersyjna? Pozostawię to waszej ocenie.

Fakty

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kataklizmu związanego z rokiem 2012? Powoli, muszę wyjaśnić Ci jeszcze kilka faktów. Owa dziesiąta planeta ma bardzo eliptyczną orbitę przechodzącą przez orbity planet zewnętrznych jak również wewnętrznych za wyłączeniem Wenus i Merkurego. Obieg wokół Słońca zajmuje jej 3600 lat z czego możemy wywnioskować, że ostatni raz mogła być widziana 1600 lat przed naszą erą. Jak każdy z nas może się domyślić kolejne spotkanie może przynieść spustoszenie na Ziemi. Tak więc czy musimy przygotować się na serię katastrof i kataklizmów?


Pierwsze fakty zostały podane do wiadomości publicznej w roku 1983 kiedy to IRAS (Infrared Astronomical Satellite) spostrzegł ciało, które było, mówiąc językiem potoczny, dziwne. W tamtym czasie Washington Post napisał o tym zjawisku lecz nie potrafił wyjaśnić czym konkretnie jest to ciało niebieskie. Ludzie wierzący w istnienie Nibiru twierdzili, że orbitujący teleskop dostrzegł planetę.
Wierzyć czy nie?

Dlaczego 2012? Według Sumerów planeta Nibiru ma osiągnąć najbliższą pozycję względem Ziemi co ma spowodować łańcuch reakcji niszczących życie. Wierząc w teorię istnienia planety Nibiru i informacji jej dotyczących można w łatwy sposób obliczyć, że kolejne spotkanie przyjdzie w około 2003-2013 roku. Gdy Planeta X zbliży się do Ziemi ma nastąpić przebiegunowanie, co spowoduje powodzie, erupcje wulkanów, trzęsienia ziemi i inne kataklizmy.
Wiele osób twierdzi, że to tylko stek bzdur i nie popartych informacji. Jak jest w rzeczywistości? Odpowiem wam na to w jednym, prostym i jakże popularnym zdaniu:Czas pokaże…Pozdrawiam
Szczęsny Mateusz

---

Zapraszam na mojego autorskiego bloga, warto!

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).