Proste i przejrzyste administrowanie sklepem internetowym

Proste i przejrzyste administrowanie nawet dużym sklepem internetowym? Integracja z Allegro składająca się z zaledwie kilku kliknięć? Tak, to możliwe z oprogramowaniem Sellonline. Platforma, która umożliwia proste zarządzanie sklepem online, zasobami magazynowymi, zamówieniami oraz klientami. Dostęp do rozbudowanych i przejrzystych statystyk, monitoring zasobów magazynu, alerty dotyczące zamówień i wiele więcej. Tak w największym skrócie przedstawia się oprogramowanie sklepów internetowych Sellonline.

Dla kogo stworzyliśmy platformę? Dla każdego, kto sprzedaje za pomocą Internetu. Nie ważne, czy to przedsiębiorca, który zarządza prywatnym sklepem online, czy też osoba prywatna, która tylko dorywczo zajmuje się wystawieniem aukcji internetowych. Sprzedaż internetowa jest dla każdego – tak, jak platforma Sellonline. Oprogramowanie idealnie sprawdzi się dla dużych jak i małych sklepów internetowych. Dzięki platformie w prosty sposób możemy monitorować stany magazynowe
i podejmować newralgiczne decyzje dotyczące prowadzenia sprzedaży internetowej. Wisienką na torcie są przejrzyste statystyki sprzedaży, które pomogą podejmować decyzje i maksymalizować zyski ze sprzedaży.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości platformy – Sellonline działa w wersji BETA. Dzięki testom możemy w sposób praktyczny sprawdzić działanie platformy na istniejących sklepach. Pierwsze statystyki potwierdziły – Sellonline to wygoda i pomoc dla wszystkich, którzy angażują się w sprzedaż internetową. Lepsza administracja i potęgowanie zysków – to właśnie Sellonline!

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).