Aplikacja mobilna jako pomysł na start-up

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Nowoczesne technologie coraz częściej wkraczają w nasze życie. Innowacyjne wprowadzane rozwiązania mają na celu ułatwić i usprawnić funkcjonowanie w dzisiejszym życiu i biznesie. Nie ulega wątpliwości, że coraz większą popularnością cieszą się nowatorskie aplikacje mobilne przeznaczone do budowania biznesplanów takie jak Bplanner.eu.

 

Wielu przedsiębiorców tworzy swoje start-upy w oparciu o aplikacje mobilne. Intensywny rozwój tego sektora sprawia, że może to być dla nas okazja na prowadzenie perspektywicznego biznesu. Statystyki jednoznacznie pokazują wzrost zainteresowania aplikacjami. Sukcesywny wzrost ich popularności z roku na rok świadczy o ich ogromnym potencjalne.

 

Aplikacje mobilne instalowane są najczęściej na iPhonnie, smartfonach, jak również iPadach. Aplikacja wymaga zainstalowana pod odpowiednie platformy programistyczne takie jak system iOS oraz Android.

Tworzenie aplikacji mobilnych przestało już być zajęciem zarezerwowanym tylko dla wybranych. Obecnie koszt dostępu do potrzebnych narzędzi oraz bazy wiedzy jest tak niski, że coraz więcej przedsiębiorców stara się stworzyć aplikację mobilną. Niestety dość często pojawia się pytanie jaki model biznesowy w celu sprzedaży aplikacji zastosować?

 

Naprzeciw przedsiębiorcą wyszła firma Black Pearls VC (www.blackpearls.vc) z Gdańsk tworząc platformę ułatwiającą budowanie biznesplanów – Bplaneer.eu. Wyszli z założenia, że przy tworzeniu aplikacji mobilnych mają zastosowanie takie same prawa jak w innych dziedzinach gospodarki. Dlatego BPlanner.eu daje możliwość przedstawienia własnego biznesu w oparciu o kluczowe zasady rządzące rynkiem. Platforma działa w postaci kilku modułów, do których dostęp jest moderowany w zależności od postępów w realizacji projektu i indywidualnych potrzeb aplikacji.


 

Platforma Bplanner.eu stanowi świetne rozwiązanie w szczególności dla młodych przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć innowacyjne aplikacje mobilne. Moduły umożliwiają zbudowanie biznesplanu w łatwy i przejrzysty sposób. Informują jakie działania podejmować by skutecznie wejść na rynek czy też pozyskać inwestorów.


 

Aplikacja pomaga w budowaniu wizerunku marki oraz sprzedaży aplikacji mobilnych. Za pomocą prostych narzędzi typu: Lean Canvas i Business Model Canvas można podnieść koncepcję zwyczajnego pomysłu do rangi innowacyjnego produktu i zdobyć zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku.


Docieramy do szerokiej publiczności, każdego dnia, na całym świecie przez:

Web - http://bplanner.eu/

Facebook - https://www.facebook.com/bplannereu

Twitter - https://twitter.com/bplannereu

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).