Ziemia - wypaczona historia

Aleksandra Kraus | Warto wiedzieć więcej
Przeczytaj o niezwykłej historii naszej planety, czy to realne że tak mogło się stać? Przeczytaj oceń i dowiedz się sam. Wyraź swoje zdanie na temat owej historii.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym czy teoria wielkiego wybuchu jest prawdziwa? Czy właśnie tak zapoczątkowana została nasza i wiele innych galaktyk? A co z naszym Układem Słonecznym ?
Najpierw chciałbym Wam powiedzieć co nieco na temat Sumerów. Jest to cywilizacja owiana wielką tajemnicą ponieważ po dziś dzień nie wiadomo skąd u licha się wzięli, nie da się nawet określić przybliżonej daty ich przybycia. Nikt nic o nich nie wiedział aż do czasu kiedy w okresie dwudziestego wieku odkryto gliniane tabliczki w miejscowości Niniwa, a także w Nippur, owe odkrycia pozwoliły w pewnym stopniu zrekonstruować historię tej cywilizacji, dowiedziano się między innymi, że przybysze, których cywilizacja rosła w najlepsze przez 1500 lat posiadała wynalazki godne odkryć naszego stulecia. Król Asurbanipal posiadał ogromną bibliotekę, którą ówcześni archeolodzy zdołali odnaleźć. W spisie można było znaleźć wiele dziedzin życia między innymi odnoszących się do matematyki, medycyny, czy także rolnictwa.
Ale nie o tym przecież mowa, jeszcze przed tym zanim zaczniemy wszystko opisywać warto wspomnieć o niezwykle ogromnej i potężnej wiedzy na temat astronomii, które owa cywilizacja posiadała. Notabene, przecież nie mieli żadnych teleskopów i tym podobnych.
Wiedzieli oni o wszystkich planetach, zdołali także każdemu kawałkowi nieba nadać inny znak zodiaku, a przecież jest ich aż dwanaście, znali historie powstania wielu planet.
Przejdźmy teraz do sedna.
Według zawartych informacji Sumerowie twierdzili, że 4 miliardy lat temu, w przestrzeń układu słonecznego przedarła się planeta o nazwie Nibiru, była ona wielkością zbliżona do wielkości Ziemi, należy teraz wspomnieć, że za czasów Sumerów „po niebie” krążyły Merkury, Wenus, Mars, a także nieznana nam planeta Tiamat i jej księżyc, w przeciwnym kierunku obracały się Jowisz, Saturn, Uran Neptun i Pluton. Nibiru, to także inaczej Marduk.
Dochodzimy do głębi sprawy, w czasie kiedy Nibiru, przelatywało w pobliżu naszego uładu słonecznego graniczne planety zmieniły jego tor lotu poprzez swoją grawitację rzecz jasna. Obca planeta wyrządziła wiele kataklizmów lecz nie zderzyła się z żadną z planet. Najbardziej ucierpiała Tiamat, pole magnetyczne Nibiru, oddziaływało tak silnie na planetę, że na powierzchni powstawały pęknięcia spowodowane ruchami tektonicznymi. W ostatniej fazie w jedną z największych szczelin uderzyła satelita planety Nibiru, co spowodowało powstanie naszej Ziemi ze swoim Księżycem, krążącym po nowej orbicie. Druga felerna część planety Tiamat przekształciła się w pas planetoid pomiędzy „planetą mężczyzn”, a Jowiszem. Tajemnicza Planeta X odleciała w przestworza kosmosu.
A najdziwniejsze jest to, iż Astronomia nie zaprzecza, że w dalekiej przeszłości mogło mieć miejsce takie zdarzenie. Niektórzy twierdzą, że na tajemniczej planecie Nibiru żyją istoty, które przewyższają technologię ludzką i są w stanie co pewien okres przybywać do naszego Układu Słonecznego.
Co o tym myśleć ? Pozostawiam to Wam samym.

Pozdrawiam.
Szczęsny Mateusz

---

Autorem artykułu jest Mateusz Szczęsny

Zapraszam na mojego autorskiego bloga, warto!

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl
Portret użytkownika BarreraLorie28
Set your life easier take the loan and everything you require.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).