"Prince of Persia"

Łukasz Kacprowicz | Warto wiedzieć więcej
Film ten jest oparty na bestselerowej grze komputerowej wyprodukowanej przez Ubisoft. Akcja filmu dzieje się w IX wieku w Starożytnej Persji. Tytułowy książę Dastan bierze udział w oblężeniu Świętego Miasta Alamut. Bitwa ta zakończyła się sukcesem i Dastan został ogłoszony jako bohater wojenny. Miasto to jednak skrywa pewien sekret i Dastan niedługo zostanie wplątany w coś o czym nie ma pojęcia. Reżyserem filmu jest Mike Newell, który ma na swoim koncie czwartą część Harrego Pottera. Producentem jest reżyser ,,Piratów Z Karaibów'' czyli Jerry Bruckheimer. Najlepszym atutem filmu jest oczywiście jego fabuła. Uwagę zwraca świetna muzyka opracowana przez Harry'ego Gregsona Williamsa. W filmie pojawiają się niezwykłe efekty specjalne, ale nie zabrakło też minusów. Jednym z nich jest widoczność efektów specjalnych w scenach przeskakiwania np. z dachu na dach. Nie urzekły mnie liczne bullet time's, czyli zwolnione tempo. Pojawiało się w scenach walki. Podobna sprawa jest z zakończeniem, które mogło być inaczej przemyślanie. Zapewne za jakiś czas pojawi się druga część tego filmu. Podsumowując, warto wzbogacić swój repertuar o "Prince of Persia". Film zostanie pozytywnie zapamiętany przeze mnie.
Portret użytkownika Gość
Nie miałam jeszcze okazji obejrzeć, ale w najbliższym czasie postaram się o to. Mam nadzieję, że film klimatem zbliżony jest to gry, która jest pozycją bardzo dobrą i niezwykle grywalną. Wcześniej wiedząc, że reżyserem był ktoś mający na swoim koncie Harry'ego Pottera miałam obawy, lecz słyszałam już wiele pochlebnych opinii. Chyba się skuszę.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).