Patronat KnowMore.pl: e-Targi Business & Education, 21 czerwca - 8 lipca 2013

Michał Toczyski | Warto wiedzieć więcej

e-Targi Business & Education to pierwsza w Polsce platforma tego typu – w odpowiedzi na zapotrzebowanie absolwentów szkół wyższych oraz pracowników średnich i dużych przedsiębiorstw oraz kadry menadżerskiej stworzyliśmy stronę, na której znajdują się oferty studiów podyplomowych i MBA, a także szkół językowych i firm szkoleniowych z całej Polski w jednym miejscu.

e-Targi powstały w odpowiedzi na ogromny przesyt masowych targów edukacyjnychskierowanych do maturzystów i licealistów, którzy zainteresowani są ofertą studiów licencjackich i inżynierskich, z równoczesnym brakiem na polskim rynku imprezy targowej wyspecjalizowanej w ofercie kształcenia podyplomowego.

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, dlatego wykorzystujemy siłę i możliwości internetu, aby pełną ofertę edukacyjną uczelni, szkół językowych i firm szkoleniowych zebrać dla Państwa na jednej platformie.

e-Targi Edukacyjne Business & Education to nowoczesna platforma internetowa skierowana do osób szukających nowych możliwości edukacyjnych. Aktualna oferta edukacyjna uczelni wyższych oraz renomowanych szkół językowych i ośrodków edukacyjnych zaprezentuje ofertę skierowaną do osób chcących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Dzięki e-Targom w jednej chwili zdobędą Państwo wszystkie niezbędne informacje pozwalające wybrać najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb edukacje. Ponad dwutygodniowa ekspozycja pozwoli Państwu na zastanowienie, podjęcie decyzji i wybranie odpowiedniego programu edukacyjnego oraz umożliwi bezpośredni kontakt z osobami przeprowadzającymi rekrutację.

Zaprszamy na stronę: e-Targi Business & Education 2013


Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).