Kubki papierowe dla firm – dlaczego to wciąż bardzo dobre rozwiązanie?

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Kubki jednorazowe służą nam już od bardzo wielu lat. Wykorzystywane są podczas pikników i różnego rodzaju imprez na łonie natury. Stosowane są one także przez rozmaite firmy. Od pewnego czasu rozwiązanie to natomiast coraz częściej krytykowano, podkreślając negatywny wpływ na środowisko jednorazowych zestawów. Ich produkcja bardzo mocno się jednak rozwinęła. Hurtownie coraz częściej oferują nowoczesne, wysokiej jakości kubki papierowe, które wciąż mogą być idealnym rozwiązaniem dla wielu firm. Dlaczego jeszcze wcale nie trzeba odchodzić od tego rozwiązania?

Gdzie stosować można kubki papierowe?

Kubki papierowe i akcesoria do nich (np. pokrywka) potrzebne są w wielu lokalach gastronomicznych serwujących napoje na wynos. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie ich do kawy i herbaty, dlatego jest to niezwykle przydatny produkt w przypadku kawiarni, mobilnych budek z kawą i właścicieli automatów. Wykorzystywane mogą być jednak także w przypadku napojów gazowanych. Z tego powodu kubki papierowe przydać mogą się również w restauracjach, barach czy food truckach.

Nowoczesne kubki papierowe a kwestia ekologii

Firmy wcale nie muszą obawiać się, że stawiając na jednorazowe kubki negatywnie wpływają na środowisko. Ważny jest jednak materiał, z którego są one wykonane. Dostawcy zdają sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w dzisiejszym świecie, także biznesowym, odgrywa ekologia. Z tego względu wprowadzają rozwiązania, które są wytrzymałe, funkcjonalne, ale też przede wszystkim biodegradowalne. Nowoczesne kubki papierowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Nie posiadają dodatków z uniemożliwiających ponowne przetworzenie tworzyw sztucznych, dlatego w całości poddawane są recyklingowi, który umożliwia ich wykorzystanie w takiej samej lub innej postaci.

Dlaczego jeszcze kubki papierowe są dobrym rozwiązaniem dla firm?

Dobrze wykonane kubki papierowe są gwarancją niezwykłej solidności. To wygodne rozwiązanie zarówno dla firm (są lekkie, nie zajmują wiele miejsca), jak i klientów (dobrze trzyma się je w dłoni, a po wypiciu napoju można je łatwo zgnieść i wyrzucić w pobliskim koszu). Papierowe kubki są świetnym rozwiązaniem dla firm serwujących napoje na wynos także dlatego, że to znakomity nośnik informacji. Papier umożliwia dość tanią możliwość nadrukowania na kubek logo firmy, sloganu czy odnośników do mediów społecznościowych. To idealna forma promocji, która może być wykorzystywana także przez mniejsze lokale.

Jakiego dostawcę kubków papierowych wybrać?

Podczas wyboru dostawcy kubków papierowych istotnym kryterium dla wielu firm jest cena. Specjalistyczne hurtownie opakowań gastronomicznych zwykle oferują korzystne ceny za zamówienia w dużych ilościach. Warto jednak stawiać na dostawców, którzy oferują ekologiczne rozwiązania, a ich kubki są przystosowane do kontaktu z napojami o różnych temperaturach – w przypadku gorącej kawy czy herbaty klient oczekuje, że kubek nie poparzy jego dłoni (warto więc wybrać kubki kilkuwarstwowe).

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).