Franczyza w Edun Korepetycje – czyli jak zbudować własną firmę edukacyjną?

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Rynek korepetycji rośnie w Polsce w równomiernym tempie z roku na rok. Obecnie już przeszło połowa uczniów korzysta z dodatkowej, płatnej pomocy. Młodzi klienci, kierowani przez rodziców, stają się także coraz bardziej wymagający. Coraz rzadziej na rynku wzięcie mają tanie korepetycje u studentów.

Powstaje coraz więcej firm, które zajmują się prowadzeniem zajęć i kursów dokształcających – Ty również możesz otworzyć własną. Jak to zrobić – przeczytaj nasz artykuł.

Centrum edukacyjne – pomysł na biznes dla lubiących uczyć

Jeśli lubisz kontakt z młodzieżą, posiadasz odpowiednie wykształcenie – udzielanie korepetycji może być ciekawą alternatywą. Jednak prowadzeniem własnego centrum edukacyjnego mogą się zająć także osoby, które pragną otworzyć własną firmę i zatrudniać do pracy korepetytorów. Jakie argumenty przemawiają za otworzeniem firmy?

Przede wszystkim legalność – zarabianie bez odprowadzania podatków staje się ryzykowne, pracownicy skarbówki przeglądają strony z ogłoszeniami, a bez reklamy trudno dotrzeć do potencjalnych uczniów. Również rodzice coraz częściej sprawdzają, komu powierzają swoje pociechy. Podpisanie umowy o korepetycje z legalnie działającą firmą chroni ich interesy – pozwala na reklamację i dochodzenie praw konsumenta, czego pozbawieni są klienci korepetytorów działających w szarej strefie.

Franczyza z Edun – ale o co chodzi?

Jednak otworzenie własnej firmy może być trudną sprawą, zwłaszcza jeśli się jest początkującym na rynku edukacyjnym. Propozycję dla takich osób ma Edun Korepetycje, pozwalające otworzyć własną korepetycyjną placówkę w ramach franczyzy. Na co można liczyć? Nieodzowna w tym wypadku może być wiedza know how oraz wsparcie marketingowe, które już na starcie zapewni pierwszych klientów, a to wszystko Edun gwarantuje w opłacie licencyjnej. Można liczyć na szkolenia, stworzenie oferty, gotowe programy zajęć i kursów. To wszystko bardzo ułatwia start i rozpoczęcie działalności.

A jak z zarobkami?

Rozpoczynając przygodę z korepetycjami nie należy nastawiać się na zarobki rzędu kilkudziesięciu tysięcy, choć przy dłuższej obecności na ryku, takie kwoty są osiągalne. Z drugiej strony – otworzenie własnej placówki edukacyjnej nie generuje wielkich kosztów na początek, a bardzo szybko można zacząć generować przychód. Pojawienie się pierwszych klientów to zwykle kwestia tygodnia. Zwrot z inwestycji można otrzymać w przeciągu pierwszego roku działalności. Prowadzenie tego rodzaju działalności gwarantuje stałe, pewne przychody. Edun ma opracowaną również ofertę na miesiące wakacyjne, więc nie ma tak zwanego „martwego sezonu”.

 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą współpracy z Edun Korepetycje – zajrzyj na stronę: http://edun.pl/korepetycje-franczyza.html, znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).