Hurtownia opakowań gastronomicznych – co może zaoferować firmom?

Michał Toczyski | Portal popularnonaukowy | Warto wiedzieć więcej

Każda profesjonalna hurtownia opakowań gastronomicznych oferuje zazwyczaj bardzo wiele różnorodnych rozwiązań. Z jej produktów korzystać mogą restauracje, bary, food trucki, kawiarnie, cukiernie czy nawet piekarnie. Dotyczy to zarówno niewielkiego, lokalnego bistra, jak i większych sieci gastronomicznych o charakterze ogólnopolskim. Nowoczesne technologie sprawiają, że z roku na rok jakość artykułów produkowanych przez hurtownie opakowań jednorazowych nieustannie rośnie. Co mogą więc oferować firmom tego rodzaju dostawcy?

Hurtownia opakowań jednorazowych to szeroki wybór artykułów

Obecnie hurtownie opakowań gastronomicznych bardzo mocno stawiają na uniwersalność i niezwykle szeroki asortyment. W ich ofercie znaleźć można różnego rodzaju: butelki, kubki, opakowania i pojemniki gastronomiczne, folie, torby, worki, sztućce oraz talerze. Niektóre hurtownie opakowań jednorazowych poszerzają swoją ofertę również o produkty wielokrotnego użytku, które są bardzo potrzebne w wielu lokalach serwujących jedzenie. Są to m.in. termometry do potraw, wagi kuchenne, deski do krojenia czy, niezbędne w takich miejscach, środki czystości. Zamawianie tak wielu produktów u jednego dostawcy może być nie tylko wygodnym, ale też oszczędnym rozwiązaniem.

Wprowadzanie ekologicznych rozwiązań za sprawą hurtowni naczyń jednorazowych

Dla wielu punktów gastronomicznych bardzo ważną kwestią jest działanie w zgodzie ze środowiskiem. Ekologiczne rozwiązania pozwalają wprowadzać także dobrej jakości hurtownie naczyń jednorazowych. Coraz częściej umożliwiają one dość duży wybór opakowań wykonanych z materiałów papierowych, biodegradowalnych i kompostowalnych.                 Sprzedając jedzenie na wynos, firmy mogą być wówczas pewne, że nie przyczyniają się do powstawania odpadów gastronomicznych, które nie podlegają recyklingowi.

Reklama lokalu dzięki hurtowni opakowań gastronomicznych?

Tak, opakowania gastronomiczne mogą być świetnym narzędziem promocyjnym. Nowoczesne hurtownie opakowań jednorazowych oferują wykonanie personalizowanych produktów, takich jak kubki, pojemniki czy torebki. Każda firma może więc wykorzystać tę możliwość, zlecając nadrukowanie swojego brandu lub ciekawego hasła zapadającego w pamięci klienta. Ta metoda reklamy uznawana jest za niezwykle skuteczną. Warto więc się na nią zdecydować, zwłaszcza że na tle innych form promocji firmy jest dość tania.

Hurtownia opakowań gastronomicznych to także hurtowe ilości

Hurtownia opakowań gastronomicznych jest rozwiązaniem dla firm, które potrzebują produktów w dużych ilościach. Oprócz wymienionego wcześniej szerokiego zestawu zalet korzystania z tego rodzaju dystrybutorów, nie można zapominać o kluczowym aspekcie, jakim jest hurtowa sprzedaż. Właściciele lokali działających w branży gastronomicznej często zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego dostawcy opakowań. Warto postawić więc na firmę, która podsuwa rozwiązania korzystne na wielu płaszczyznach (funkcjonalność, cena, ekologia, marketing).

 

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).