Społeczeństwo

Michael Shermer: Wzorzec oszukiwania samego siebie

Zobacz video
"Michael Shermer uważa, że ludzka tendencja do wiary w dziwne rzeczy - od uprowadzeń przez kosmitów, aż po różdżkarstwo - sprowadza się w zasadzie do dwóch podstawowych, wbudowanych w nasz mózg, umiej

Matt Ridley: Gdy pomysły uprawiają seks

Zobacz video
"Na TEDGlobal2010 pisarz Matt Ridley pokazuje jak, przez historię dziejów, siłą napędową postępu ludzkości było spotykanie się i łączenie pomysłów w celu stworzenia nowych.

Przywództwo - odkrywanie darów i talentów ludzi

Zobacz video
"Cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby. Część 4."

Przywództwo - wpływ (A. Krzywodajć)

Zobacz video
"Rozpoczynamy cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby."

Przywództwo - właściwe relacje (A.Krzywodajć)

Zobacz video
"Rozpoczynamy cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby. To już drugi film z tego cyklu. "

Przywództwo - dobieranie współpracowników

Zobacz video
Cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby. Część 5.

Nick Vujicic - Życie bez ograniczeń

Zobacz video
“Nazywam się Nick Vujicic i uwielbiam Boga za sposób, w jaki wykorzystuje moje świadectwo, by dotknąć tysiące serc ludzkich na całym świecie! Urodziłem się bez kończyn.

Adora Svitak: Czego dorośli mogą uczyć się od dzieci

Zobacz video
Child prodigy Adora Svitak says the world needs "childish" thinking: bold ideas, wild creativity and especially optimism.

The Sandpit, niezwykłość co dnia

Zobacz video
The Sandpit ukazuje niezwykłość naszej codzienności. ciągle się coś dzieje, świat funkcjonuje sprawnie według przyjętych reguł. Całość wygląda jak idealnie stworzona makieta.

Polska w żałobie

Zobacz video
Warszawa w żałobie pod Pałacem Prezydenckim.