Społeczeństwo

Niezwykła reklama Pantene

Zobacz video

Idąc za opisem z YouTube: "Thai Pantene television commercial. Its simply brilliant. The story of a deaf and mute girl who learns to play the violin against all odds.

Michael Shermer: Wzorzec oszukiwania samego siebie

Zobacz video
"Michael Shermer uważa, że ludzka tendencja do wiary w dziwne rzeczy - od uprowadzeń przez kosmitów, aż po różdżkarstwo - sprowadza się w zasadzie do dwóch podstawowych, wbudowanych w nasz mózg, umiej

Matt Ridley: Gdy pomysły uprawiają seks

Zobacz video
"Na TEDGlobal2010 pisarz Matt Ridley pokazuje jak, przez historię dziejów, siłą napędową postępu ludzkości było spotykanie się i łączenie pomysłów w celu stworzenia nowych.

Bez ściemy TV: Rozdajmy dopalacze potrzebującym

Zobacz video
Ankieta pokazuje nielogiczny, niespójny i chaotyczny sposób myślenia osób ankietowanych, którzy wypowiadając się na poważne tematy zaprzeczają samym sobie.

Instrukcja Obsługi Życia

Zobacz video
Animacja opowiada o naszych przyzwyczajeniach i staraniach utrzymania status quo. To niezwykle ciekawa opowieść będąca alegorią życia każdego z nas.

Przywództwo - odkrywanie darów i talentów ludzi

Zobacz video
"Cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby. Część 4."

Przywództwo - wpływ (A. Krzywodajć)

Zobacz video
"Rozpoczynamy cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby."

Przywództwo - właściwe relacje (A.Krzywodajć)

Zobacz video
"Rozpoczynamy cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby. To już drugi film z tego cyklu. "

Przywództwo - dobieranie współpracowników

Zobacz video
Cykl krótkich filmów skierowanych do przywódców i liderów, których celem jest inspiracja oraz rozwój ich służby. Część 5.

Nick Vujicic - Życie bez ograniczeń

Zobacz video
“Nazywam się Nick Vujicic i uwielbiam Boga za sposób, w jaki wykorzystuje moje świadectwo, by dotknąć tysiące serc ludzkich na całym świecie! Urodziłem się bez kończyn.