Sprzedajesz w Internecie? PlusIT pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

PlusIT jest platformą, której zadaniem jest ułatwianie zarządzania sprzedażą online. Dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji umożliwia usprawnienie procesów związanych z prowadzeniem sklepu w Internecie. Dzięki PlusIT możliwe jest kontrolowanie sprzedaży i zamówień z jednego miejsca efektywniej, taniej i szybciej.

Wiemy jak uciążliwy jest proces pobierania listy produktów od dystrybutorów i jak dużo czasu należy poświęcić by przygotować jednolitą ofertę. PlusIT integruje się z  dystrybutorami takimi jak: AB, ABCData, Action, Incom i automatycznie łączy pozycje w Twojej ofercie. PlusIT pozwala w łatwy sposób importować listę produktów, faktur i kontrahentów, a także eksportować zamówienia.

Wszystkie zamówienia w jednym miejscu. PlusIT pozwala zarządzać zamówieniami ze wszystkich kanałów sprzedaży, zmieniać ich stany i być cały czas na bieżąco. Zamówienia mogą być zintegrowane między innymi ze sklepem i Allegro.

PlusIT oferuje możliwość automatycznego generowania faktur dla zamówień, ponadto jest w pełni zintegrowany z Subiektem GT Sfera skąd faktury mogą zostać zaimportowane.

Generowanie listów przewozowych, pełna integracja z UPS to tylko niektóre możliwości jakie oferuje PlusIT w zakresie zarządzania wysyłką. Ergonomiczny i funkcjonalny interfejs pozwala na szybkie i efektywne obsłużenie procesu wysyłania zamówień klientów.

W prosty sposób z poziomu panelu zarządzania produktami można wystawiać aukcje i zarządzać nimi. Plus IT pozwala również na publikowanie aukcji na Allegro.

Kontroluj swoją sprzedaż za pomocą raportów i analiz. dowiedz się jak zamawiają Twoi klienci, jaka jest średnia wartość zamówień w poszczególnych miesiącach, które kanały sprzedaży przynoszą lepszy zysk w określonym czasie. Przeprowadź analizę wartości sprzedaży i ilości zamówień.

Plus IT dostępny jest w czterech pakietach cenowych rozpoczynających się od 49 zł w skali miesiąca. Bardziej wymagający użytkownicy mogą otrzymać pakiet Custom, w którym maja możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje platforma PlusIT. Pakiety cenowe zapewniają uzytkownikom elastyczność i dopasowanie usługi do własnych potrzeb.

Nie czekaj i sprawdź PlusIT na www.plusit.pl

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).