Laboratoria Apple za 100 mln $

Chcąc pokazać, jak bardzo firma szanuje i dba o klienta, postanowili wydać taką właśnie pokaźną sumę na stworzenie specjalnie przystosowanych pomieszczeń do pracy nad iPhonem 4G. Co ciekawe, chyba nie wyszło im to na dobre, bo po opiniach użytkowników widać, że model ten nie przypadł im do gustu, głównie przez kłopoty z zasięgiem. Nie wiem jaka jest prawda, ale miejmy nadzieję, że dzięki takim supernowoczesnym laboratoriom uda się Apple poprawić technologię do czasu wprowadzenia modelu 5G Źródło info: http://gadzetomania.pl/2010/07/17/zobacz-jak-wygladaja-testy-iphonea-w-nowych-laboratoriach-apple-wideo
Portret użytkownika Michał Toczyski
Laboratorium wygląda kosmicznie :). A z tą nadzieją, to bym nie przesadzał. Jest wielce prawdopodobne, że poprawią technologię w odpowiednim czasie. Ale gdy popatrzymy na to z ekonomicznego punktu widzenia, to zobaczymy, że potrzeba także innowacyjnych i profesjonalnych małych firm, bo to pomiędzy nimi pojawia się konkurencja i walka o klienta. Apple staje się monopolistą, kiedy okazuje się, że jeśli widzimy gościa na ulicy ze słuchawkami na uszach, to prawie na pewno ma ipoda bądź iphona. Im większa różnorodność, tym lepiej. Podobnie jest z google, który posiada informacje nt. każdego swojego użytkownika, a cały rynek pozycjonowania jest zorientowany głównie na tę wyszukiwarkę.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).