[akwarystyka] Test na akwarystę...

Portret użytkownika Michał Toczyski

Czy każdy nadaje się na akwarystę? O tym porozmawiajmy w komentarzach. Proponuję takie pytania odnośnie akwarystyki. Odpowiedz zgodnie z prawdą na poniższe pytania, a dowiesz się, czy „wodna pasja” jest dla Ciebie.

1. Znajdę jednorazowo w tygodniu jedną do dwóch godzin na zajęcie się akwarium. Jeśli chcę utrzymać specjalny zbiornik (biotop, morski), to muszę się liczyć z większą ilością potrzebnego czasu.
a) prawda
b) fałsz

2. Na ogół jestem codziennie rano w domu i mam czas na przyjrzenie się rybkom, nakarmienie ich i skontrolowanie stanu ich zdrowia.
a) prawda
b) fałsz

3. Akwarium jest hobby średnio drogim. Liczę się z tym, że długotrwałe koszty jego założenia mogą wynieść ok. 1000 zł bądź więcej (zależnie od zbiornika).
a) prawda
b) fałsz

4. Wiem, że z opieki nad akwarium ciężko się wycofać i jest to hobby na lata. Mam wystarczające samozaparcie.
a) prawda
b) fałsz

5. W razie ewentualnych problemów z rybkami poukładam sobie tak plan, by móc zacząć działać od zaraz. Takie działanie jest niekiedy konieczne i może zadecydować o przeżyciu obsady.
a) prawda
b) fałsz

Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi (a), to wygląda na to, że masz odpowiednie zadatki na akwarystę.

PS Macie propozycje innych pytań?

dodajdo

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania