Patronat KnowMore.pl: Concrete Fest, 30 marca 2012

Michał Toczyski | Warto wiedzieć więcej

Concrete Fest to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie, na którym wystąpią dla was cztery kapele wykonujące cztery różne odmiany ciężkiej muzyki. Dzięki pomocy m. in. Music Studio Bema 65 zagrają:

Drop Of Fire
https://www.facebook.com/pages/Drop-of-Fire-Official/246500572104104
DoF powstał w 2011 r. z inicjatywy Łukasza (Yorki) Porębnego i od pierwszych minut założeniem było granie ciężko i melodycznie.
Pierwszym nabytkiem, jeszcze raczkującego projektu, był Michał (DrugStore) Roguski, który do istniejących juz riffów dodał swoja wizję bębnów i tak powstały pierwsze szkice muzyki DoF. 
Po kilku próbach duetu, jako 3 członek zespołu pojawił sie Kuba (Levy) Lewandowski dodając niskie bassowe brzmienie... Utwory nabierały charakteru coraz bardziej zbliżając sie do pełno prawnych numerów jednak nadal pozostawała ogromna luka którą trzeba było zapełnić. 
Po kilku nie udanych probach "zatrudnienia" gitarzysty solowego, zespoł nawiązał współprace z Piotrem (Salas) Sałachem gitarzystą zespołu Grimoire, który w charakterze muzyka sesyjnego do dziś wspomaga zespół swoimi solówkami oraz pomysłami. 
Ostatnim nabytkiem Drop of Fire został Miłosz (Dagober) Tkaczyk na pozycji wokalu. 

Bioarc
https://www.facebook.com/bioarc
Bioarc to więcej niż zespół. Bioarc to żywy organizm, który powstał by tworzyć dźwięki, którymi będą raczyły się istoty ludzkie. To głos pochodzący z wnętrza nas, z wnętrza naszych umysłów oraz naszej podświadomości.

To mieszanka psychodelicznych wstawek, z rytmicznym i skonkretyzowanym brzmieniem rockowo/metalowym, czerpiemy z każdej gałęzi drzewa gatunków muzycznych i nie boimy się eksperymentować! Najbardziej cenimy w sobie inwencję i pasję z jaką tworzymy naszą muzykę.

Overload
https://www.facebook.com/
pages/Overload/125890097472336

OVERLOAD Jest kapelą powstałą pod koniec 2010 roku z inicjatywy Gustawa Więckowskiego i Marcina Ścierańskiego zafascynowanych muzyką takich zespołów jak Black Label Society, Pantera , Hellyeah czy także Slipknot, Disturbed, Kyuss

Niedługo później dołączył do nich basista Piotr Mańkowski w którego grze słychać wpływy takich kapel jak Trivium, Pantera, Lamb of God czy Metallica
Całości składu dopełnia Alan Parsons zafascynowany takimi amerykańskimi klasykami jak Pantera czy Slayer.

Razem zabrali się do tworzenia Heavy Metalowej mieszanki swojej muzyki stawiając przede wszystkim na chwytliwość riffów, moc w brzmieniu i uczucie w całej grze
Rok 2011 w historii zespołu można zamknąć w kilku słowach
Ciężka praca , dobra zabawa , prawie 30 zagranych koncertów i Ep-ka na karku.

Forbidden District
https://www.facebook.com/forbiddendistrict
Zespół powstał na wiosnę 2010r (chociaż początki szacuje się datowaniem radiowęglowym na 2009r). Początkowo była to grupa przyjaciół spotykająca się razem przy różnego rodzaju okazjach (nowy dzień! Trzeba to uczcić!). W późniejszym okresie piątka z nas zaczęła spotykać sie w amfiteatrze w Konstancinie. Tak powstała Mafia Forbidden District czyli grupa młodych ludzi dumnie nosząca FD na sercu. 

Start: 18.00
Wjazd: 10 zł

Więcej szczegółów
A teraz niechaj wielki beton-suchar was ogarnie i zjawiajcie się tłumnie!

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).