Przede wszystkim na sport trzeba mieć czas

Do tego tematu zainspirowała mnie dawno już nie wyświetlana reklama operatora telefonii komórkowej, w której bohater zjeżdża ze stromej góry na rowerze, po czym na końcu widzimy go w biurze, a za nim jego rower. Są dyscypliny w które można się bawić, ale są też takie które trzeba uprawiać konsekwentnie, np. sztuki walki. Problem polega na tym że nie wielu ludzi biznesu może sobie na to pozwolić w kilkunastogodzinnym dniu pracy. Ale możemy wymyślić sposoby i miejsca na trenowanie ulubionej dyscypliny sportu. Niekonwencjonalne sposoby przemieszczania się, spędzania przerwy na lunch itp. Postawmy na kreatywność, a wszystko da się zrobić :)
Portret użytkownika Michał Toczyski
Budzić się pół godziny wcześniej i załatwione :). Już masz czas na bieganie. + Gratis do tego po schodach, do autobusu :) - chociaż tego już unikam... Brian Tracy uważa, że pół godziny spaceru dziennie wystarcza, by zachować sprawność fizyczną... Wg mnie to sprawa bardzo dyskusyjna i nie bardzo mogę się z nim zgodzić.
Portret użytkownika Michalina Kowalik
A macie może też jakieś inne hobby? mnie osobiście bardzo podoba się majsterkowanie. Nawet teraz zastanawiam się czy by się nam w domu nie przydała taka piła do drewna? czy to raczej typowo męskie prace?

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).