Bash

Gdzie mozna spedzic spokojnie dzien nad jakas woda w okolicach Warszawy, gdzie bedzie mozna zrobic grilla ? Prosilbym o dokladne okreslenie ;) 52°27'57.76''N 21°03'58.74''E głównym towarem eksportowym Polski są Polacy dlaczego jak patrzę w lustro to nie widzę jak mrugam? Brytyjscy naukowcy odkryli że łańcuch DNA kobiety jest bardzo zbliżony do ludzkiego. i jak dojechalismy na miejsce to rozłozylismy namioty i ja napisałem bardzo inteligentnego smsa do mamy: "rozbiliśmy sie" weź sobie kredyt na dowód w providencie. przecież dowód kosztuje 30 zł poza tym mam jeszcze 2 lata ważny Masz sześć jabłek, połowę dajesz Ani. Ile ci zostało? Pięć i pół. bo zależność jest taka, że oblane egzaminy trzeba zdać, a zdane trzeba oblać
Portret użytkownika Michał Toczyski
[marta] słuchaj, jestem załamana [marta] bartek, wiesz mój chłopak umówił się ze mną w kawiarni [marta] przychodzę, a on siedzi z poważną minią i zanim zdążyłam się z nim przywitać on wyszedł [marta] podchodzę do stolika a tam koperta, a w niej karta i tam pisze że z nami koniec ;/ [chomik] jest napisane.
Portret użytkownika Michał Toczyski
[Alek] no bo piszę właśnie pracę maturalną... [Alek] wiesz, Władca Pierścieni i Pan Lodowego Ogrodu.. ponad 3000 stron łącznie... [Alek] pytają mnie 3 osoby.. każda będzie musiała to przeczytać... [Alek] słodka zemsta za zmarnowanie 12 lat edukacji... -_-'
Portret użytkownika Michał Toczyski
[milusia14] HEJ KTO POKLIKA? [m3lvin] nie pisz z CAPSLOCKIEM ! [milusia14] A JEST TU WOGOLE TAKI???????
Portret użytkownika Łukasz Kacprowicz
[Patrician|Away]: Sam, co właściwie robi twój robot? [bovril]: Zbiera dane o najbliższym otoczeniu, dokładnie przetwarza, po czym ignoruje je i wjeżdża w ścianę.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Image links from G2 are formatted for use with Lightbox2
  • Image links with 'rel="lightshow"' in the <a> tag will appear in a Lightbox slideshow when clicked on.
  • Links to HTML content with 'rel="lightframe"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to video content with 'rel="lightvideo"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Links to inline or modal content with 'rel="lightmodal"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).